Bizler;

Üreticilerin,
-Hak ettiği değeri görmesini,
-Hayat standartının yükselmesini,
-Büyüyünce çocuklarının 'Benim Annem/Babam Çiftçi' cümlesini gururla söylemesini isteyen,

Tüketicilerin,
-Sağlıklı gıdalara erişmesini,
-Her meyve/sebzeyi mevsiminde tüketmesini,
-Tükettiği gıdalardan kendi üretmişçesine emin olmasını isteyen,

Ülkemizin ise;
-Tarımsal kapasitesini gerçek anlamda kulanmasını,
-Gıdada kendi kendine yeten bir ülke olmasını,
-Dünya'nın en büyük tarım ihracatçılarından biri olmasını isteyen,

İstemekten öte, bunlar için çalışan, hayalleri ve idealleri olan gençleriz.

Ekibimiz

Ata Cengiz – Founder&CEO

450 yıldır bereketli Çukurova topraklarında çiftçilik yapan bir ailenin torunu olan Ata Cengiz, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Topluluğu'nun da kurucusu. İngilizce, Arapça, Fransızca ve İbranice konuşabilmektedir.

Deniz Uçan – Business Development&Communications Director

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümü ve Reklamcılık yan dalını bitirdi. Eğitimi süresince sahne sanatları ile ilgilense de doğaya olan ilgi ve merakını kaybetmedi. Ekolojik, iyi tarım yöntemlerine olan merakı ve “şehirde yaşarken daha iyisini nasıl yapabiliriz?” sorusu, onu Tarlamvar’a getirdi.

Sonat Kaymaz – Co-founder&COO

Kırsal istihdam ve refahı yükseltmeyi kafasına koymuş girişimci. Türkiye'den çıkmış en büyük girişimlerden biri olan Scorp'un kurucu ekibinde yer alıyor, kurumsal alanda da Sürdürülebilirlik üzerine çalışmalar yapıyor. Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu. Tiyatrocu.

Göktürk Sığırtmaç – Software Developer

Bilgisayarla küçük yaşta tanıştı ve yazılım geliştirmeye başladı. Lise hayatında yazılım ve tarımla ilgilendi. Tarımı keşfettiğinde ve tarımla uğraşırken en az yazılım kadar keyif aldığını farkettiğinde geleceğini tarlaların arasında kod yazarak geçirecek şekilde inşa etmeye başladı.

Onur Yalınkılınç – Operations&Marketing Director

Koç Üniversitesi Sosyoloji ve İşletme öğrencisi, eski basketbolcu, basketbol antrenörü ve girişimci. Çocukluğunu limon ve portakal bahçeleri arasında basketbol oynamakla geçirdi. Küçükken tattığı o kokuyu tüm Türkiye’ye yaymak istiyor. Kırsalda sosyal ve ekonomik kalkınma yaratma peşinde.

Vedat Yılmaz – Agricultural Engineer

1994 Manisa Demirci'nin ufak bir köyünde dünyaya gelen Vedat, köylüyü yeniden milletin efendisi yapmak, topraklarımızı tarım ile bereketlendirmek hedefinde. Kocaeli Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimine devam ediyor. Toprağa, bitkiye aşık; üretmeyi ve bilgiyi çiftçi ile paylaşmayı sever. Fotoğraf çekmeye bayılır.

Basında Biz

İletişim

Sizleri tanımaktan mutluluk duyarız.

Esentepe Mahallesi, Talatpaşa Cd. No:5, 34394 Şişli/İstanbul

iletisim@tarlamvar.com

Mesaj bırakın

Sorularınızı yanıtlamak ve görüşlerinizi öğrenmek bizim için çok değerli.