Tarlamvar Çiftliklerinde yer alan tüm ağaçlar organik veya iyi tarım uygulamaları yapılarak yetiştirilir. Bu uygulamalar ile yetiştirilen ürünlerin insan sağlığına zararlı kimyasal, mikrobiyolojik ve fiziksel kalıntılar içermediği; çevreyi kirletmeden ve doğal dengeye zarar vermeden üretildiği; üretimi sırasında insan ve diğer canlıların olumsuz etkilenmediği, üretildiği ve tüketildiği ülkelerin tarımsal mevzuatına uygun olarak üretildiği belge ile garanti altına alınmış olmaktadır.
Tarlamvar, herhangi bir sebepten ötürü ağaçlardan meyve alınamaması durumunda ağaç sahiplerine min 10 kg mandalina göndermeyi taahhüt eder.
Ağaç alımının gerçekleşmesinin ardından, adresinize içerisinde sertifkanızın da yer aldığı bir kutu gönderilir. Kutu gönderimini takiben çiftçimiz ağacınızı seçer ve isminizin yazılı olduğu bir tabelayı ağacınıza yerleştirir. Fotoğraflanan ağacınızın görselleri platforma yüklenir ve bilgilendirilirsiniz.
Hediye Et kısmından ağaç alımının ardından, adresinize içinde ağaç hediye kodunun ve sertifikanın da yer aldığı bir kutu gönderilir. Kutuyu arkadaşınıza teslim etmenizin ardından arkadaşınız kodu girer ve ağaç sahipliği gerçekleşir.
Sitemizden alınan ağaçların geri iadesi alınmamaktadır.
Tarlamvar’dan gerçekleşen alımlar ağaçlardan çıkan meyve sahipliği üzerinedir.
Bakım ücreti ödeme talimatı devam ettiği müddetçe ağaç sahipliği devam eder.
Bakım ödemelerini ödenmediği taktirde sistem bizlere uyarı gönderiyor ve sizinle iletişime geçiyoruz. Ağaç sahipliğini devam ettirmek isterseniz yeni kartınızı tanımlıyor ve ağaç aidiyetiniz kaldığı yerden devam ediyor.
Ağacınızın hastalanması veya yanması durumunda, zarar gören ağacınızın yerine, onayınızla beraber çiftliğimizde yer alan başka bir ağacı tedarik ediyoruz.
Çok güzel, tarlamvar’ın değerli çiftçiler ailesine katılmak için iletisim@tarlamvar.com adresinden telefon numaranızla beraber bizimle ileşime geçebilirsiniz.
Tarlamvar, Tarıma Dğer Katanlar ailesine min 1 ağaç alarak katılabilir ve hasatın ardından iyi tarım uygulamaları ile yetişmiş meyvelerinizi tüketebilirsiniz.
Tarlamvar çiftliklerinin tamamında organik veya iyi tarım uygulamaları yapılmaktadır. Bu uygulamalar ile ağaçların ihtiyaç duyduğu su ve mineral miktarları gelişimleri için en uygun oranda belirlenmektedir. Ağaç bakım faaliyetlerinin dışına çıkmak ve fazladan girdi (su, gübre vb.) sağlamak ağaçlarınıza zarar vereceği için bu tarz istekler kabul edilemez.
Elbette, tarlamvar’da ile sevdiklerinize ağaç hediye edebilir. Onları eşsiz bir hediyenin sahibi yapabilirsiniz.
Kurumsal hediyeler ve toplu alımlar için iletisim@tarlamvar.com adresinden bizlerle iletişime geçebilir, tüm hediye süreçlerini beraber tasarlayabiliriz.